LIVE| Inter-Bolonja/ Starton sfida, Inzagi kërkon fitoren me rotacion

Duke filluar nga ora 18:00, Interi do të zbresë në fushë për tu përballur me Bolonjën në kuadër të javës së 4-ët të Serisë A.

seria a

PËr zikaltrit do tĂ« jetĂ« njĂ« ndeshje e komplikuar pasi vijnĂ« nga njĂ« barazim 2-2 me Sampdorian nĂ« kampionat javĂ«n e kaluar, dhe nga njĂ« humbje 0-1 kundĂ«r Realit nĂ« Champions.

Trajneri Inzagi ka vendosur të bëjë një rotacion në sulm, duke hedhur titullar Angel Korrea në vend të Edin Xhekos, duke formuar një dyshe argjentinase në sulm së bashku më Lautaron.

Nga ana tjetĂ«r, tekniku italian ka surprizuar duke lĂ«nĂ« nĂ« stol Çalhangolun ku nĂ« vend tĂ« tij do tĂ« luajĂ« Vesino, ndĂ«rsa Dumfrajs do tĂ« luajĂ« ndeshjen e parĂ« titullar me fanellĂ«n e Interit.

LIVE| INTER-BOLONJA 0-0

FORMACIONET ZYRTARE

inter bolonja

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *