LIVE INTER-LACIO/ Goli vjen nga nuk pritej, një kryevepër sjell avantazhin zikaltër (VIDEO)
Dueli mes Interit dhe Lacios do të jetë mbyllja perfektë e ditës së sotme në Serinë A ku ka pasur rezultate mjaft interesante dhe lufta për titull e për Europën vazhdon të prodhojë përplasje spektakolare.

inter lacio

Zikaltërit duan të rimarrin përsëri kreun e renditjes që e humbën sot ndaj Milanit, ndërsa Lacio synon që të mbajë gjallë shpresat e saj për një vend në Ligën e Kampioneve duke ndalur ekipin e ish-trajnerit Inzagi.

Te kryeqytetasit, trajneri Sarri i ka besuar përsëri Hysajt dhe Strakoshës nga minuta e parë në këtë duel shumë të rëndësishëm për klubin.

LIVE INTER-LACIO 1-0
30′ Bastoni

FORMACIONET ZYRTARE
sdsdsddds

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com