LIVE INTER-NAPOLI/ Zikaltrit barazojnë mes polemikash, Çalhanoglu nuk gabon nga 11-metërshi (VIDEO)
Interi do të përballet në Napolin në shtëpi në ndeshjen më të rëndësishme të javës në Seria A. Zikaltërit duan të përfitojnë nga hapi fals i Milanit dhe përballë kanë Napolin kryesues.

inter

Skaudra e Inzagit vjen me mungesa në këtë sfidë. Mbrojtësi De Vrij dhe sulmuesi Aleksis Sançez mungojnë për shkak dëmtimit. Napoli nga  krahu tjetër e ka skuadrën më të plotë. Mungesa e vetme është Politani për shkak kovidi. Humbja e Milanit ndaj Fiorentinës i ka motivuar skuadrat.

Ndeshja fillon në orën 18:00 dhe luhet në ‘San Siro’, të Milanos

LIVE/ INTER- NAPOLI 1-1

Çalhanoglu 24′ / Zilinski 17′ 

FORMACIONET ZYRTARE

napoli

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *