LIVE| Kategoria e Parë/ Barazon Pogradeci, Egnatia “çmonton” Besën për dy minuta. Ja rezultatet e pjesëve të para (VIDEO)Luhen ditën e sotme, duke filluar nga ora 13:30, 2 ndeshje në Kategorinë e Parë, të vlefshme për zonën “Play-off”.

topi-kategoria-e-pare

Sfidat e vetme që kanë mbetur për t’u zhvilluar në Kategorinë e Parë, janë ato të grupit B.

Tomori pret në shtëpi Pogradecin, një ndeshje që pritet me interes të madh, për shkak të pozitave në renditje, por edhe formës shumë të mirë që po kalojnë dy skuadrat.

Përballja tjetër është ajo mes Besës dhe Egnatias, me dy skuadrat që kanë objektiv ngjitjen në Superiore dhe sot do kërkojnë vetëm fitoren.

REZULTATET LIVE:

Tomori-Pogradeci 1-1

Pepa 2’/ Manellari 45′

Besa-Egnatia 0-2

Shtubina 42′, Magani 44′

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *