LIVE LIGA E KAMPIONEVE / Shtohen emocionet, Rashford kthen në lojë Mançester Junajtid (VIDEO)
Në orën 21:00, do të zhvillohen 6 ndeshje të Ligës së Kampioneve, ku sfida që pritet të ketë emocion më shumë pritet të jetë Mançester Junajtid-Atalanta e cila do të luhet në “Old Trafford”. Skuadra bergamaske mban vendin e parë të grupit teksa “djajtë e kuq” në vendin e tretë.

champions

Takimi tjetër interesant do të jetë Benfika-Bajern, ku luzitanët janë për momentin surpriza e grupit E, pasi renditen të dytët ku mposhtën dhe Barcelonën me shifrat 3-0 në Portugali.

REZULTATET LIVE

GRUPI E
BENFIKA-BAJERN MYNIH 0-0

GRUPI F
MANÇESTER JUNAJTID-ATALANTA 1-2
53′ Rashford / 15′ Pashaliç, 29′ Demiral

JANG BOJZ-VIJAREAL 0-2
6′ Pino, 16” Moreno

GRUPI G
LILË-SEVILJA 0-0

FORMACIONET ZYRTARE

GRUPI E
BENFIKA-BAJERN MYNIH 21:00

sssas

GRUPI F
MANÇESTER JUNAJTID-ATALANTA 21:00

asdasdasd
JANG BOJZ-VIJAREAL 21:00

sf

GRUPI G
LILË-SEVILJA 21:00

sds
GRUPI H
ZENIT-JUVENTUS 21:00

juv

ÇELSI-MALMO 21:00

sdfsdfsd

PANORAMA SPORT

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.