LIVE/ Ndeshja ndaj San Marinos, Elseid Hysaj: Kemi mundësi të shkojmë në Katar, Shqipëria nuk ka qenë kurrë kaq…

“Shqipëria ka mundësi të shkojë në Katar”, kështu ka deklaruar mbrojtësi i kombëtares, Elseit Hysaj në konferencën e zakonshme përpara sfidës ndaj San Marinos, e cila do të zhvillohet nesër në stadiumin “Elbasan Arena” në orën 20:45.

Hysaj

“U dëshironte kjo fitore sepse të karikon shumë për të ecur përpara. Kemi mundësi të shkojmë në Katar dhe jemi të motivuar për ndeshjen e radhës.

Kemi besim dhe e jemi përforcuar, Shqipëria nuk ka qenë kaq e përforcuar me lojtarë që luajnë me ekipet e mira europiane. Duhet të kemi besim, duhet të luajmë shumë mirë sepse edhe me Hungarinë kemi luajtëm shumë mirë.”

VIJON…

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.