LIVE REAL-ATLETIKO/ Supergol i Benzemasë, vendasit në avantazh (VIDEO)

Real-Atletiko Madrid është krye ndeshja e javës në La Liga. Të dyja ekipet janë pretendente për të fituar titullin kampion me vendasit që janë shkëputur ndjeshëm në vendin e parë.

Real Madrid v FC Internazionale: Group D - UEFA Champions League

Skuadra e Ançelotit është në humor të mirë pas fitores në mesjavë ndaj Interit në Champions dhe kërkon që të vazhdojë serinë e fitoreve dhe në kampionat. Atletiko nga ana tjetër ndodhet 10 pikë larg Realit në klasifikim dhe janë të obliguar të fitojnë.

LIVE REAL MADRID-ATLETIKO MADRID 1-0

Benzema

FORMACIONET ZYRTARE

real

RENDITJA

LA LIG RENDITJE

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *