LIVE ROMA-INTER/ Xheko dyfishon ndaj verdhekuqve (VIDEO)

Inter është në një formë të mirë në kampionat dhe synon të vazhdojë kështu por përballë ka Romën e Murinjos. Kryeqytetasit vijnë nga një humbje në kampionat dhe një tjetër hap fals nuk tolerohet.

ROMA INTER

Zikaltërit vijnë nga katër fitore radhazi në kampionat dhe kanë rihapur garën për kampionat. Nga ana tjetër Murinjo synon tu prishë planet ish skuadrës së tij.

LIVE ROMA-INTER 0-3

15â€Č Çahlanoglu, 24â€Č Xheko, 38â€Č Dumfries

FORMACIONET

inter

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.