LIVE| Vllaznia-Partizani/ Zogoviç bën heroin, i mohon një gol të sigurt kryeqytetasve (VIDEO)Kampionati shqiptar është futur në një fazë ku nuk lejohen më gabimet. Dy ekipe që duan titullin kampion këtë sezon Vllaznia dhe Partizani, që ditën e sotme përplasin brirët në “Loro Boriçi”. Dy trajnerët e skuadrave, Brdariç dhe Daja, kanë tentuar të largojnë presionin nga lojtarët e tyre, duke thënë në konferencat për shtyp se kjo sfidë nuk vendos fatet e sezonit.

Vllaznia2

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.