LIVE|Kategoria e Dytë/ Këlcyra gjen avantazhin ndaj Devollit. Mësoni rezultatet e 5 sfidave në kohë realeDuke filluar nga ora 15:00 kanë startuar 5 sfidat e Kategorisë së Dytë për Grupin B.

183087755_314928233340642_7983836645018679028_n

Maliqi do të presë në shtëpi skuadrën e Albpetrolit, ndërsa Devolli luan kundër Këlcyrës. Përmeti luan në transfertë ndaj Delvinës dhe Labëria do të tentoje të mbajë hapin e kreut kundër Gramozit. Ndërsa Butrinti i vendit të dytë luan kundër Skraparit.

Live

Gramozi-Labëria 0-3

Dafane 22′, Kardhashi 23′, Dhrami 54′

Maliqi-Albpetroli 3-0

Kame 10′, Isufi 30′, Demollari 63′

Devolli-Këlcyra 0-1

Xhakollari 70′

Delvina-Përmeti 0-1

Vrapi 5′

Skrapari-Butrinti 1-3

Guri 53’/ Gurma 15′, 22′, 43′

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.