Llogaritë shkencore të kompjuterit/ Kristiano Ronaldo nuk garanton titull

Rikthimi i Kristiano Ronaldos në Mançester nuk i garanton titullin e Premier Ligës sipas llogarive të Superkompjuterit. Madje, Junajtidi nuk do të renditet as në treshen e parë këtë sezon (4).

CR7

Llogaritë shkencore të kompjuterit parashikojnë sërish Sitin kampion në Angli, ndërsa “Qytetarët” e Pep Guardiolës do të ndiqen nga Çelsi dhe Liverpuli. Tani mbetet vetëm për t’u parë nëse do të ketë të drejtë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *