“Llumi i tranzicionit”- Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD: Për të mbajtur veten ngrohtë Sali Berisha i vendose demokratët…
Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Blendi Sulaj ka sulmuar ish-kryeministrin Sali Berisha duke e konsideruar atë si llumin e tranzicionit.

sulaj

Me anë të një reagimi, Sulaj thotë se në këto zgjedhje keni perball kandidatet e LSI dhe te PS nga njera ane dhe nga ana tjeter keni Partine Demokratike.

“Per te mbajt  veten  ngrohte Sali Berisha, i vendose demokratet ti komentoj Monika dhe Ilir Meta dhe ti bëjnë moral keta qe bashke me llumin qe ke ti afer beni  llumin e tranzicionit shqiptar.

Ne keto zgjedhje keni perball kandidatet e LSI dhe te PS nga njera ane dhe nga ana tjeter keni Partine Demokratike

LSI PS – PD”, shkruan Sulaj.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.