Lojtari i Holandës, Verman: U çliruam, vendos trajneri për mua

lojtari i holandes verman u cliruam vendos trajneri per mua


Verman ka kaluar ditë të vështira në grumbullimin e Holandës pas gabimit që bëri kundër Austrisë, por më në fund ekipi fitoi dhe ai u çlirua. U fut nga stoli, por bëri disa minuta pozitive.

veerman-joey-2024-the-netherlands-1718097108-139075

“Ishte një javë e vështirë dhe për turp kjo që kaluam. Kisha shumë presion dhe më në fund i gjithë ekipi u çlirua. Nuk duhet që ta bëjmë dramë kur humbasim sepse në futboll mund të ndodhë gjithçka. E rëndësishme është që ke gjithmonë një mundësi për të rikuperuar dhe ne ia dolëm më së miri që të merrnim një fitore të madhe për të siguruar çerekfinalet e Europianit.

Unë jam gjithmonë gati për të dhënë kontribut, qoftë nga stoli apo qoftë si titullar. Këtë e vendos trajneri”, përfundoi Verman.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts