Londër, aeroplani kërcen teksa ulet në pistë, stuhia Gerrit shkakton shumë probleme

londer aeroplani kercen teksa ulet ne piste stuhia gerrit shkakton shume probleme

Pilotët e një fluturimi të American Airlines arritën ta ulnin avionin në mënyrë të sigurtë në aeroportin Heathrow të Londrës, pavarësisht erërave të forta që solli stuhia Gerrit.

Në video, avioni mund të shihet duke kërcyer në pistë dhe pak çaste më vonë ai stabilizohet dhe ulet i sigurt.

Shikoni videon:

Diku tjetër në Mbretërinë e Bashkuar, stuhia Gerrit solli përmbytje dhe probleme udhëtimi, me Skocinë që u godit më keq nga moti i keq.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts