Londër, i dehuri tenton të hidhet në shina pak momente para mbërritjes së trenit

Një ngjarje  e frikshme ka ndodhur në Londër, ku një person nën efektin e alkoolit, me një shishe në dorë dhe gjysmë i zhveshur,  është hedhur në shinat e trenit.

Personat që ndodheshin aty pranë kanë shkuar menjëherë ta ndihmojnë dhe kanë arritur t’i shpëtojnë jetën edhe pse vetëm pak momente pasi ai hidhet vjen treni me shpejtësi të lartë. Sipas Daily Mail, personat që i erdhën në ndihmë arritën ta kalojnë atë nga binarët dhe ta fusin nën platformë.

Sipas të pranishmëve, burri i alkoolizuar po shkëmbente ofendime raciste me disa persona në anën tjetër të binarëve dhe në një moment dikush i thërret që ai të shkojë tek ata.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.