Luana Vjollca nis pushimet, ”ndez” rrjetin teksa shfaqet me bikini (FOTOT)

luana vjollca nis pushimet ndez rrjetin teksa shfaqet me bikini fotot


Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare. Siç duket nga postimet që moderatorja ka bëre në rrjetet sociale, pushimet për të kanë filluar. Destinacioni që ajo ka zgjedhur është jugu i Shqipërisë.luana vjollca nis pushimet ndez rrjetin teksa shfaqet me bikini fototPër ndjekësit e saj në Instagram, Luana ka ndarë pamje të mrekullueshme nga pishina duke pozuar me bikini mjaft tërheqëse.luana vjollca nis pushimet ndez rrjetin teksa shfaqet me bikini fotot 1Në fotot e publikuara Luana shfaq si gjthmonë linjat e saj trupore.
 luana vjollca nis pushimet ndez rrjetin teksa shfaqet me bikini fotot 2Mirëpo moderatorja nuk ja mohon vetes bukurinë që atë e karakterizon. Në një postim që ka bërë ditën e djeshme në InstaStory ajo shfaq fytyrën e saj dhe shkruan: “Sweet apple pie will be always apple pie, no matter what”-duke nënkuptuar se ajo është gjithmonë në formë si do që të jenë punët.

luana vjollca nis pushimet ndez rrjetin teksa shfaqet me bikini fotot 3Ndjekësit e saj kanë shpërthyer në komente duke e komplimentuar për aftësinë që ajo ka për të ruajtur një pamje të shkëlqyer fizike.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts