“Luaneshë”! Rama uron xhudisten kosovare për triumfin në Lojërat Olimpike: Bravo kampione!

Kryeministri Edi Rama uron xhudisten kosovare, Distria Krasniqi, për fitoren e medaljes së artë në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”.

Në mesazhin e tij në “Facebook”, shoqëruar me foto të kampiones, Rama shkruan se Distria është një luaneshë.

Mesazhi i Ramës:

LUANESHË
Bravo👏 Bravo👏 Bravo👏
#distriakrasniqi🇽🇰❤️
#KampioneOlimpike💥
#RESPEKT🙏

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *