“Luftë” mes bandash në Nju Jork, i riu qëllon aksidentalisht me plumb në kokë mikun e tij (VIDEO)

Kamerat e sigurisë në Brooklyn kanë fiksuar momentin kur një 16-vjeçar qëllohet aksidentalisht në kokë nga një miku i tij.

Mediat e huaja shkruajnë se një person, qëlloi me plumba drejt një bande rivale, por aksidentalisht në këtë moment, një plumb kapi mikun e tij. Miqtë janë përpjekur që t’i japin ndihmën e parë të riut, por për fat të keq, ai ka ndërruar jetë në spital.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.