Luizi këshillon Kristin: Mos bjer pre e Bledit!/ Kristi: Nuk ka skrupuj!

22:23 – 05.04.2023

Luizi këshillon Kristin: Mos bjer pre e Bledit!/ Kristi: Nuk ka skrupuj!Luizi ka këshilluar Kristin të mos bjer pre e Bledit, pasi sipas tij ai po përpiqet  të krijojë sulme kundrejtë gjithë banorët. Ai shtoi se Bledi nuk po e bezdisë, thjesht po bën  Oltën e dikurshme.

Luizi tha se edhe nëse ai sulmon Kiarën, nuk ka kohë të merret me të.

Ndërkohë Kristi u shpreh se e kupton lojën  e Bledit, ndaj nuk ka asnjë interes të debatoj  me të.

Për të, Bledi do të krijojë sa më shumë situata dhe nuk ka skrupuj.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts