Luizi: Kur ti të eliminohesh, unë dal/ Kiara: S’do më bësh krenare me këtë 

luizi kur ti te eliminohesh une dal kiara sdo me besh krenare me kete

19:55 – 16.03.2023

Luizi: Kur ti të eliminohesh, unë dal/ Kiara: S'do më bësh krenare me këtë 

Herë pas here Luizi ka përsëritur faktin që nëse Kiara del nga shtëpia, po atë natë, ai do bëjë gati valixhet dhe do dalë bashkë me të.

Teksa Kiara po i thonte Luizit se nuk ndihet mirë kur ai e përfshi në disa debate, Luizi i tha asaj se çdo gjë e bën për të mirën e saj dhe u shpreh se këtë gjë, e bën sepse e do shumë atë dhe lojën.

Kiara i tha Luizit se nëse ai e bën atë veprim, nuk do e bëjë atë aspak krenare. Luizi tha se do bëhet ai krenar me atë lëvizje.

Duke folur me Luizin, Kiara tha se ai e ka bërë atë të nidhet keq me debatet që ka patur me Armaldon dhe Kristin dhe se edhe ai u tregua i pabesë në kuadër të lojës.

Ajo i kërkoi Luizit të merret me gjërat e veta dhe të mos e lërë atë në hije, duke u marr me gjërat e saj. Kiara i tha Luizit se ata vërtetë duhen, por nuk ka pse e tregon dashurinë në këtë mënyrë, duke u hakmarrë në emër të saj.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts