Lukaku humb derbin dhe rrezikon Bayern Munich, Interi në alarm total


Romelu Lukaku nuk do të luajë në ndeshjen përballë Milanit.

LUKAKU

Siç u raportua pak më parë, sulmuesi i Interit, ishte në dyshim nëse do të ndeshej në derbi, pas një dëmtimi që ka marrë në stërvitjet dhe siç bën me dije “Gazzetta” së fundmi, belgu do të jetë jashtë për derbin e parë të sezonit.

Duket se ky dëmtim nuk është aq i lehtë sa pritej, me testet që do të kryhen ditën e nesërme dhe që do të thonë nëse ai do të jetë i gatshëm për sfidën në Ligën e Kampionëve përballë Bajernit.

LEXO EDHE: Lukaku humb derbin dhe rrezikon Bajernin, Interi në alarm total

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com