Lulzim Basha, mesazh urimi për Krishtlindjen: Të shohim me shpresë dhe besim drejt të ardhmes

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar besimtarët e krishterë me rastin e festës së Krishtlindjes. 

LB

Në mesazhin e tij kryedemokrati shprehet: “të shohim me shpresë dhe besim drejt të ardhmes tonë e të fëmijëve tanë”.

MESAZHI

Të dashur besimtarë të krishterë, në vigjilje të Krishtlindjes, ju shpreh urimet më të mira për ju dhe familjet tuaja! Të shohim me shpresë dhe besim drejt të ardhmes tonë e të fëmijëve tanë.

Për shumë vjet Gëzuar Krishtlindjen! 🙏🏻 Zoti bekoftë çdo familje shqiptare! 🇦🇱
Basha

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.