Lulzim Basha në samitin ku marrin pjesë drejtues politikë nga e gjithë Europa/ PPE publikon pamjet, momenti kur kreu i PD-së mbërrin takim
Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë,  Lulzim Basha, po merr pjesë në samitin e PPE, që hapi punimet në orën 16.00 të ditës së sotme.

Bb

Faqja në Instagram e PPE (EPP), ka postuar foto në story të mbërritjes së liderëve të partive, mes të cilëve edhe të kryetarit Basha.

Në mëngjes Basha postoi në Facebook një videomesazh i cili do të përcillet në Samit.

Gjithashtu Basha do të ketë edhe një fjalim gjatë këtij evenimenti, ku marrin pjesë drejtuesit kryesorë politikë, krerë qeverish dhe presidentë nga e gjithë Europa.

basha 1

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *