Lulzim Basha publikon videon nga Dibra: Mirënjohje demokratëve që me zemër zgjodhën të ardhmen

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një video nga pritja që i bënë demokratët në Dibër.

Basha publikon videon nga Dibra on Vidnews.

Përmes një postimi në “Twitter” Kreu i PD u shpreh mirënjohjen demokratëve që zgjodhën që PD të jetë shpresa dhe instrumenti për ndryshim.

“Mirënjohje demokratëve të Dibrës që me zemër #ZgjodhënTëArdhmen, zgjodhën që Partia Demokratike të jetë shpresa, alternativa dhe instrumenti për të sjellë ndryshimin që shqiptarët presin 🇦🇱✌️”, shkruan Basha.

basha1

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.