Magjia e Valbonës së mbuluar nga bora, Rama publikon pamjet dhe i shoqëron me këngën e Fifit (video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes një video me pamjet magjepsëse që të ofron Valbona e mbuluar nga dëbora.

“Valbona magjike”, ka shkruar Rama krahas videos.

Ajo që bie në sy është se në postimin në Instagram, Rama ka vendosur në sfond të këtyre pamjeve këngën “Diell”, të interpretuar nga Fifi dhe që e ka krijuar brenda shtëpisë së Big Brother.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *