Makina përfshihet nga flakët në aksin Thumanë-Milot, shpëton mrekullisht drejtuesi

makina perfshihet nga flaket ne aksin thumane milot shpeton mrekullisht drejtuesi
makina perfshihet nga flaket ne aksin thumane milot shpeton mrekullisht drejtuesi

Një automjet është përfshirë nga flakët në segmentin e autostradës Thumanë-Milot, pranë Fushë Mamurrasit mbrëmjen e sotme.

Raportohet se makina është përfshirë nga flakët vetëm pak momente më parë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Sakaq, mësohet se drejtuesi i saj ka shpëtuar mrekullisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts