Makina përplas 60-vjeçarin tek vizat e bardha në Vlorë, transportohet në spital

Një aksident është raportuar mëngjesin e sotëm në rrugën transballkanike në Vlorë.

Një automjet tip Ford ka aksidentuar një 60-vjeçar. I moshuari në momentin e aksidentit po kalonte tej vizat e bardha. I plagosuri është jashtë rrezikut për jetën dhe është transportuar në spital për trajtim mjekësor.

Drejtuesit të mjetit i është bërë testi i alkoolit, ndërsa pritet të shoqërohet në komisariat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts