Maksi Lopez sulmon Vanda Narën: Nuk i kam parë fëmijët e mi prej…


Maksi Lopez, ka sulmuar hapur ish-partneren e tij Vanda Narën, e cila disa vite më parë e tradhtoi, duke nisur një romancë me sulmuesin tjetër, Mauro Ikardi, me të cilin vazhdon ende.

wanda nara loez

Nëpërmjet një postimi të bërë në rrjetet sociale, Lopez shkruan se nuk i ka parë fëmijët e tij prej 10 muajsh, duke shtuar më tej se Vanda Nara po këmbëngul që të ndërpresë lidhjen e fëmijëve me sulmuesin.

“Gëzuar ditën e babait ët gjithë baballarëve në botë. Ndonëse unë nuk i kam parë fëmijët e mi prej 10 muajsh dhe këmbënguljes që të ndërprerë lidhjet mes nesh, unë përsëri do të jem pranë tyre. Është diçka që nuk do e kuptoni kurrë. Më mungoni, por këtë tashmë e dini”, shkruan Lopez.

Kujtojmë se Lopez ka me Vanda Narën 3 fëmijë, të cilët tashmë jetojnë me nënën e tyre.

Maxi-Lopez-Ex-Wife-Wanda-Nara-pics

vanda-nara-maksi-lopez-mauro-ikardi

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *