Makth për 33-vjeçaren shqiptare në Greqi! E reja goditet me thikë, p*rdhunohet dhe mbyllet në një ndërtesë të braktisur nga një 27-vjeçar. U gjet e prangosur në të gjitha gjymtyrët

makth per 33 vjecaren shqiptare ne greqi e reja goditet me thike prdhunohet dhe mbyllet ne nje ndertese te braktisur nga nje 27 vjecar u gjet e prangosur ne te gjitha gjymtyretNjë 33-vjeçare shqiptare në Omonia ka përjetuar një makth të pafund në duart e një 27-vjeçari, teksa burri dyshohet se e ka rrahur, e ka goditur me thikë në kofshë, e ka përdhunuar dhe më pas e ka lidhur dhe e ka mbyllur në një ndërtesë e braktisur.

greqi

Policia greke ka zbardhur historinë e tmerrshme të mesditës së të hënës  (27 maj), kur oficerët e policisë së DIAS-it, duke kaluar nëpër kryqëzimin e rrugëve Sokratous dhe Xouthou, në Athinë, konsideruan 27-vjeçarin, i dyshuari dhe gjatë kontrollit se i është gjetur një thikë.

Ai u dërgua në Departamentin e Sigurisë së Omonias, ku u arrestua.

Më pas, rreth orës 21:20 të mbrëmjes të së njëjtës ditë, oficerët e policisë DIAS, duke kaluar nëpër rrugën Xouthou në Athinë, dëgjuan një person që thërriste për ndihmë nga një ndërtesë në dukje e braktisur. Policia ka shkuar menjëherë në katin e 1-rë të pallatit, nga ku kanë ardhur thirrjet për ndihmë, ku ka konstatuar një derë të mbyllur me dry dhe në anën e pasme të saj një person që kërkon të lirohet.

Punonjësit e policisë thyen drynin dhe pasi u futën në ambientet e brendshme, gjetën në krevat 33-vjeçaren nga Shqipëria, të palëvizur me pranga në të gjitha gjymtyrët dhe të plagosur dukshëm në kokë dhe në të gjithë trupin. Në të njëjtën kohë, e reja ka marrë një plagë me thikë në kofshën e majtë.

Drejtuesit e EL.AS. e kanë çuar 33-vjeçaren ku u ankua se fajtor për gjendjen e saj ishte i pandehuri, të cilin e identifikoi pa rezerva.

Më pas, të mësipërmit i është dhënë ndihma e parë dhe është thirrur stacioni i ambulancës, i cili pasi e ka ekzaminuar e ka pritur dhe e ka transportuar në spital.

Gjithashtu në zonën e mësipërme është gjetur dhe konfiskuar një thikë me gjatësi totale 22 centimetra dhe një dru i mprehtë me njolla gjaku, të cilat sipas viktimës i ka përdorur kundër saj.

Të nesërmen, pra të martën 28 maj, policia ka shkuar në “Gennimatas” me qëllim që vajza t’i tregonte saktësisht se çfarë ka ndodhur.

Gruaja i tha policisë se nuk e njihte 27-vjeçarin dhe se e ka takuar herët të hënën (27 maj). Siç tha ai, të dy ranë dakord të shkonin në shtëpinë e tij për të bërë seks.

Kështu ndodhi. Pasi gruaja ka hyrë në shtëpinë e tij, i pandehuri e ka sulmuar atë, duke e rrahur dhe detyruar të kryejë seks oral kundër dëshirës së saj, gjatë së cilës ai ka vazhduar ta rrahë dhe që nga ai moment nuk ka mundur të tërheqë asgjë në kujtesën e saj. Kur ajo u zgjua, ajo thirri për ndihmë.

I arrestuari është dërguar në Prokurorinë Penale të Athinës në orët e mëngjesit të së martës (28 maj), i cili e ka dërguar për marrje në pyetje kryesore në Departamentin e 26-të të Hetimit të Athinës, ku është urdhëruar kthimi i tij për të premten.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts