Malësi e Madhe, aksident me vdekje pranë fshatit Pjetroshan

malesi e madhe aksident me vdekje prane fshatit pjetroshan
malesi e madhe aksident me vdekje prane fshatit pjetroshan

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Malësisë së Madhe.

Mësohet se si pasojë e aksidentit që ndodhi pranë fshatit Pjetroshan ka pasur edhe viktima.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts