Mandati i Olta Xhaçkës/ “Mazhoranca të heqë dorë nga injorimi i vendimeve të Kushtetueses”, grupi parlamentar i PD letër Nikollës: Sinjal për SPAK-un!

Grupi parlamentar i PD i është drejtuar me një letër kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla në lidhje me mandatin e Olta Xhaçkës.
Në letrën e cila mban firmën e Gazment Bardhit, theksohet se maxhoranca po pengon drejtësinë dhe se mos zbatimi i vendimit të Kushtetueses shihet si mesazh për SPAK-un.
vijon/…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts