Mark Zuckenberg uron artistin shqiptar

16:45 15/03/2021

Kush ka njĂ« llogari nĂ« Instagram, nuk i ka shpĂ«tuar video e fundit e fotografit  Erald Halili, “What I Mean When I Say I Live In Albania” qĂ« nĂ«nkupton “ÇfarĂ« kam nĂ« mendje kur them se jetoj nĂ« ShqipĂ«ri”.  

Video Ă«shtĂ« parĂ« edhe nga vetĂ« themeluesi i Facebook dhe zotĂ«ruesi i Instagram Mark Zuckenberg, i cili i ka dĂ«rguar njĂ« mesazh privat ku e uron Halilin duke i shkruar  “ÇfarĂ« po ndodh nĂ« ShqipĂ«ri nĂ« kĂ«to momente? UnĂ« kam parĂ« postimin tĂ«nd kudo nĂ« Instagram Stories. Urime”.

Halili menjëherë ka ndarë me ndjekësit mesazhin e dërguar nga themeluesi i Facebookut.

Video e cila është publikuar 3 ditë më parë është bërë virale në rrjetet sociale. Autori promovon bukuritë shqiptare nga veriu në jug.

Klan News

“”Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al “”

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.