Marrëveshja e Asociacionit/ Krisafi skeptik: Kurti është shndërruar në një partner i pabesueshëm për ndërkombëtarët. Hoti: Nëse Rusia fiton në Ukrainë…

Në rubrikën “Opinion” në News24, u diskutua për marrëdhëniet politike mes Kosovës dhe Serbisë dhe Asociacionin e Komunave me shumicë serbe. Ledion Krisafi, ekspert për çështjet ndërkombëtare në një komunikim live u shpreh se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është shndërruar në një partner i pabesueshëm te ndërkombëtarët. “Albin Kurti në syrin e Perëndimorëve është […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts