Marrëveshja me Italinë për emigrantët, Berisha: Firma e Ramës e pavlerë, e ka bërë për të shpëtuar ‘menderen’ e tij

Sali Berisha ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit. Në një deklaratë për mediat Berisha komentoi marrëveshjen e Shqipërisë me Italinë për emigrantët.

“Duke shprehur respektin tim për Melonin më duhet t’i them se firma e Ramës në atë marrëveshje është pavlerë sepse Rama është në hetim ndërkombëtar dhe është i gatshëm të firmosë çdo gjë për të shpëtuar ‘menderen’ e tij nga ai hetim ndërkombëtar i pashpresë”, yha ai.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts