Marrëveshja për emigrantët me Italinë, opozita paralajmëron ta çojë në Gjykatën Kushtetuese

marreveshja per emigrantet me italine opozita paralajmeron ta coje ne gjykaten kushtetuese
marreveshja per emigrantet me italine opozita paralajmeron ta coje ne gjykaten kushtetuese

Berisha: U vendos që kjo betejë pa kthim të vazhdojë me horizonte të reja. U diskutua dhe po shkohet drejt…përveç vazhdimit. Sa i përket marrëveshjes së emigrantëve do të përgatitet teksti për Gjykatën Kushtetuese, pasi mendojmë se firma e Edi Ramës është antikushtetuese. Mendojmë se marrëveshja shkel të drejtat dhe liritë e individit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts