Marrin pjesë rreth 1 mijë persona nga e gjithë bota/ Mbahet sot Forumi për Gratë, Paqen dhe Sigurinë në Kosovë, pjesë edhe presidenti Begaj

Edicioni i dytë i Forumit për Gratë, Paqen dhe Sigurinë, i organizuar nga presidentja Vjosa Osmani, ka filluar sot në Kosovë dhe do të zgjasë për dy ditë rresht. Ky edicion do të mirëpresë pjesëmarrës nga më shumë se 40 shtete të botës me afro 1 mijë pjesëmarrës, me qëllim diskutimin dhe bashkëpunimin në fushën […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts