Masakrohet një person në një pyll të Britanisë, policia: E gjetëm me kokë të prerë!

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Britani.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se një trup me kokë të prerë është gjetur në një pyll të qytetit të Devon.

Policia ka vendosur një perimetër sigurie dhe po mbledh të gjitha provat që mund të zbulojnë dinamikën e vdekjes së rëndë.

Nuk dihet ende mosha apo gjinia e personit të vdekur, ndërsa për rastin ka nisur një hetim

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com