Masakroi me thikë gruan e tij, 40-vjeçari shqiptar del sot para gjykatës

40-vjeçari shqiptar që vrau gruan e tij  dy ditë më parë në Athinë u dërgua iu dorëzua komisariatit ku më pas do të dalë para gjykatës.

Sipas mediave greke të gjithë e akuzojnë për dhunë në familje dhe sjellje abuzive Anës 31-vjeçare.

Greqi

Sipas qiramarrësve, të cilët folën në polici menjëherë pasi 40-vjeçari u shfaq në komisariat, ai ishte xheloz për gruan e tij.

Në të njëjtën kohë, ata shtuan se çifti nuk ishte i lumtur ndërsa po grindeshin vazhdimisht, me zërat e tyre që dëgjoheshin në të gjithë ndërtesën e apartamenteve.

Në fakt, nuk ishin të paktë ata që e kishin dëgjuar shumë herë nënën e re të thërriste “ndihmë”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *