Masat e rrepta të sigurisë, ky është djaloshi kosovar që arriti të bënte foto me Ibrën

SHPËRNDAJE

Sot kombëtarja suedeze zbarkoi në Kosovë nën masa të rrepta sigurie, ku nuk u lejua asnjë tifoz t’i afrohej yllit të Milanit, Zlatan Ibrahimoviç.

auto_621616876712

Një djalosh i vogël i quajtur Amar Maloku, si duket ja ka dalë të sigurojë një foto më shtatlartin suedez, foto e cila është shpërndarë në rrjetet sociale dhe ka bërë xhiron e rrjetit.

Në foto duket Zlatan i veshur me një xhup të trashë ndërkohë në fytyrë mban maskë dhe djaloshi i vogël, i cili mban veshur bluzën e Milanit dhe në dorë mban një foto të Ibrës më një mbishkrim poshtë.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *