“Mauro Icardi është burrë i vërtetë”- Wanda Nara flet për ndarjen nga Maxi Lopez: Më tradhtoi, se falja dot! Hoqa dorë nga gjithçka për të


Wanda Nara iu është rikthyer historisë së ndarjes me ish-bashkëshortin Maxi Lopez, duke treguar një anë tjetër të medaljes.

Gjatë një interviste për revistën Confidenze, tregoi se futbollisti e tradhtoi edhe pse ajo la gjithçka për të qenë me të.

wanda nara (3)

“Isha shumë e njohur në vendin tim, të them të vërtetën jam akoma. Por kur u martova me Maxi Lopez hoqa dorë nga gjithçka dhe erdha për të jetuar në Itali”, shpjegoi ajo.

wanda nara

Më pas shtoi: “Pikërisht sepse lashë Argjentinën dhe hoqa dorë nga karriera për të lejuar që Maxi të realizonte ëndrrën e tij, nuk mund t’ia falja tradhtinë.”

wanda nara (1)

Pasi zbuloi tradhtitë e partnerit të saj, agjentja sportive vendosi përgatiste valixhen, të merrte tre fëmijët e tyre të vegjël dhe të kthehej në Argjentinë.

wanda nara (13)

“Sigurisht ka shumë femra që e injorojnë këtë gjë dhe vazhdojnë marrëdhënien e tyre sikur nuk ka ndodhur asgjë. Por unë nuk munda, respekti për veten nuk ma lejoi. Nuk e meritoja atë tradhti”, u shpreh Wanda Nara.

wanda nara (11)

Më pas bjondia seksi foli për marrëdhënien e saj me Mauro Icardin, i cili ka qenë shoku i ngushtë i Maxi Lopez.

Wanda Nara u takua me Mauro Icardi kur ishte vetëm 19 vjeçe dhe historia e tyre e dashurisë u bë e njohur për të gjithë.

wanda nara (2)

“Ai ishte shumë i ri, por ishte e qartë se ishte ndryshe, i veçantë”, tha ajo. “Kurrë nuk bën gjëra sepse janë në modë, nuk shtiret dhe thotë atë që mendon. Ai është një burrë i vërtetë.”

wanda nara (4)

Sot Mauro Icardi luan në Francë, në Paris Saint Germain, por fëmijët e tyre do të preferonin të ktheheshin për të jetuar në Itali.

wanda nara (9)

“Ata janë përshtatur mirë në Paris, por do të donin të ktheheshin në Itali, të cilën e konsiderojnë shtëpinë e tyre të vërtetë. Kur erdhëm në korrik, Françeska ishte aq e lumtur sa i tha babait të saj: “Tani unë zbres nga makina dhe puth këdo që kalon, unë e dua Italinë!”, përfundoi Wanda Nara.

/Panoramaplus.al

wanda nara (5) wanda nara (6) wanda nara (7) wanda nara (8) wanda nara (10) wanda nara (12)

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.