Mbahet sot Konferenca e Kryetarëve, shqyrtohen dy kërkesat e PD për komisionet hetimore për TIMS dhe PPP në shëndetësi

mbahet sot konferenca e kryetareve shqyrtohen dy kerkesat e pd per komisionet hetimore per tims dhe ppp ne shendetesi
mbahet sot konferenca e kryetareve shqyrtohen dy kerkesat e pd per komisionet hetimore per tims dhe ppp ne shendetesi

Ashtu siç është parashikuar, mblidhet sot Konferenca e Kryetarëve.

Në një lidhje live për News24, gazetari Ergys Gjençaj raportoi se sot do të shqyrtohen dy kërkesat e PD-së për ngritjen e komisioneve hetimore.

Bëhet fjalë për rastin e ndërhyrjeve në sistemin TIMS dhe për koncesionet në shëndetësi, siç janë çështja e sterilizimit dhe check-up-i.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts