Mban të atit 12 orë mbi supe për t’i bërë vaksinën anti-COVID, foto e djalit nga fisi indigjen bëhet virale në rrjet (FOTO)

mban te atit 12 ore mbi supe per ti bere vaksinen anti covid foto e djalit nga fisi indigjen behet virale ne rrjet foto
mban te atit 12 ore mbi supe per ti bere vaksinen anti covid foto e djalit nga fisi indigjen behet virale ne rrjet foto

Gjashtë orë për të shkuar dhe po aq për t’u kthyer.

Tawi, një 24-vjeçar indigjen, ka mbajtur mbi sule babanë e tij me aftësi të kufizuara për të bërë vaksinën.

Ai ka përshkruar në këmbë pyllin tropikal të Amazonës, mes përrenjve, shpateve dhe terrenit të vështirë, për t’i siguruar të atit një vaksinë anti-COVID.

Pamja daton në vitin 2021, kur të dy morën dozën e parë të vaksinës.

Ai e zgjodhi si foto simbolike të vitit që sapo ka përfunduar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts