“Mbaroi pasioni”- Gazetarja italiane sportive rrëfen arsyen e ndarjes nga ish-mesfushori Partizanit: Jemi ende shumë të lidhur

Gazetarja e famshme sportive, Monica Bertini ka rrëfyer arsyet e ndarjes nga ish-mesfushorin e Partizanit, Giovanni La Camera.

Monica Bertini giovanni

Ish-çifti italian u ndanë pas 10 vitesh martesë. Gjatë një interviste për “Calcio Today” , ajo theksoi se ndarja e tyre ishte miqësore, pasi të dy kuptuan se nuk po funksiononte më.

Gazetarja sportive u shpreh se pasioni mes tyre kishte mbaruar dhe vendosën t’i japin fund martesës, por “afeksioni mes tyre është shumë i fortë dhe janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin”.

La Camera bëri debutimin e tij në Serinë B në vitin 2007 me fanellën e Rimini. Ish-mesfushori ka edhe një eksperiencë gjashtëmujore në Shqipëri, me fanellën e Partizanit, e vetmja eksperiencë jashtë vendit dhe e vetmja në ligën e një kombi, pasi nuk ia ka dalë kurrë të luajë në Seria A.

Monica Bertini giovanni1

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *