Mbetet shqetësuese situata e Covid-19 në Mbretërinë e Bashkuar, regjistrohen 44,242 raste të tjera dhe 157 viktima në 24 orë

Mbretëria e Bashkuar ka regjistruar 44,242 raste të tjera Covid dhe 157 vdekje brenda 28 ditëve nga një test pozitiv, sipas të dhënave më të fundit nga pulti i qeverisë për koronavirusin .

Kjo krahasohet me 46,807 infeksione dhe 199 vdekje në 24 orët e mëparshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.