Mbledhja e Komisionit të Etikës, Berisha dhe deputetët e përjashtuar futen në zyrën e Bushkës, debate të forta: Nxirrni gardën jashtë

mbledhja e komisionit te etikes berisha dhe deputetet e perjashtuar futen ne zyren e bushkes debate te forta nxirrni garden jashte
mbledhja e komisionit te etikes berisha dhe deputetet e perjashtuar futen ne zyren e bushkes debate te forta nxirrni garden jashte

Debate ne Sekretariatin për Etikës deputetët e opozitës, të përjashtuar nga Kuvendi pas sherrit të ndodhur dje, janë futur në zyrën e Klotilda Bushkës, duke mos lejuar mbledhjen.

Me tone të ashpra dëgjohen Albana Vokshi dhe Flamur Noka, teksa i kërkojnë gardës që t’i lejojë që të marrin pjesë në mbledhje. Ndërkohë gjithë ç’po ndodh, Sali Berisha dhe Albana Vokshi janë futur live në Facebook për të njohur publikun me situatën.

“Po provokon me gardën, largoje gardën”, dëgjohet të thotë Vokshi.

[embedded content]

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts