Mblidhet grupi parlamentar i PD në selinë e ‘Rithemelimit’, Bardhi do të prezantojë para deputetëve…

mblidhet grupi parlamentar i pd ne seline e rithemelimit bardhi do te prezantoje para deputeteve
mblidhet grupi parlamentar i pd ne seline e rithemelimit bardhi do te prezantoje para deputeteve

Mblidhet grupi parlamentar i PD në selinë e ‘Rithemelimit’.

Gazetari Osman Stafa raporton për BalkanWeb se kryetari i grupit, Gazment Bardhi do të prezantojë para deputetëve demokratë amendamentin për propozimin e tyre për amnistinë penale.

Ditën e nesërme do të mbahet seanca e radhës në Kuvend, ndërsa nuk dihet se kur ky projektligj do të futet për t’u votuar.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts