Mblidhet Kryesia e Partisë Demokratike, zbulohet lista e pjesëmarrësve dhe të larguarve

Ditën e sotme është mbajtur mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike zyrtare, tri ditë para mbledhjes së Kuvendit Kombëtar të PD.

BalkanWeb ka siguruar emrat e anëtarëve të pranishëm në mbledhje,atyre që munguan dhe atyre që kanë dhënë dorëheqjen si anëtarë të Kryesisë.

Kujtojmë se Kryesia do të shqyrtojë statutin e ri të kësaj force politike dhe rendin e ditës për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar në 2 shtator.

Lista e pjesëmarrësve:

Lulzim Basha
Enkelejd Alibeaj (online)
Flutura Açka
Jemin Gjana
Mirela Karabina
Taulant Zeneli
Endri Hasa
Indrit Sefa
Kreshnik Collaku
Roland Bejko
Gentian Gaba
Agron Kapllanaj (online)
Fitim Zekthi
Gazmend Koduzi (online)
Merita Bakiu
Xhemal Gjunkshi (online)
Taulanda Jupi
Orjola Pampuri
Arbi Agalliu (online)

Nuk ishin në mbledhje:

1-Gazment Bardhi

2-Helidon Bushati

3-Lefter Geshtenja

4-Saimir Korreshi

5-Bledjon Nallbati

6-Dhurata Cupi

7-Dashnor Sula

8-Juela Hamati

9-Jonila Godole

Kanë dhënë dorëheqje

1-Jorida Tabaku

2-Flamur Hoxha

3-Oriela Nebiaj

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts