Mblidhet Kuvendi Kombëtar i PD, ja sa delegatë janë prezentë

mblidhet kuvendi kombetar i pd ja sa delegate jane prezente
mblidhet kuvendi kombetar i pd ja sa delegate jane prezente

Teksa prej orësh 10 e 30 vijon punimet Kuvendi Kombëtar i PD-së, zbulohet se sa ishte numri i delegatëve demokratë që marrin pjesë.

Gazetari Osman Stafa raporton për BalkanWeb se nga 5715 delegatë që ka Kuvendi Kombëtar, prezent ishin 4254.

Ndërkohë, Kuvendi Kombëtar i PD-së pritet që të miratojë statutin e ri, me disa ndryshime.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts