Mbretëresha Elizabeth II infektohet me Covid-19

16:40 20/02/2022

Mjekët: Ka simptoma të lehta, po merr mjekim

Infektohet me COVID-19 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth II.

Mjekët pranë Pallatit Mbretëror thanë se monarkja 95-vjeçare ka shfaqur simptoma të lehta dhe po merr mjekimet e duhura.

Elizabeth II pati kontakte me të birin Çarls, i cili rezultoi pozitiv ndaj COVID-19, 10 ditë më parë.

Tv Klan

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com