Mbretëria e Bashkuar drejt zgjedhjeve/ Boris Johnson fotografohet gjatë fluturimit të kthimit nga Karaibet

mbreteria e bashkuar drejt zgjedhjeve boris johnson fotografohet gjate fluturimit te kthimit nga karaibet

Boris Johnson u fotografua mbrëmë duke fluturuar për në shtëpi nga pushimet e tij në Republikën Domenikane, pas raportimeve se ai po planifikonte t’i bashkohej garës së lidershipit konservator.

Një gazetar i Sky News ka shpërndarë një foto të ish-kryeministrit në aeroplan. Ai do të mbërrijë në Londër këtë mëngjes.

Wavxcghy
Wavxcghy

Një reporter i BBC-së i cili ishte gjithashtu në fluturim tha se disa pasagjerë që u përpoqën të bënin selfie u ndaluan ta bënin këtë nga ekipi i tij i konsiderueshëm i sigurisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts